דבר המנכ״ל

אנו מאמינים שמגיע לכם, תושבי העמק והצפון רפואה אחרת
מר חן פורמן,
מנכ"ל RMC

מטופלים ומשפחות יקרות,

שנים רבות מדי חיכו תושבי הצפון לפתרון ראוי ואיכותי, שייתן מענה מקצועי בסטנדרט רפואי ושירותי גבוה ויקצר את התורים הארוכים לניתוחים וטיפולים רפואיים. לשם כך הקמנו את מרכז הרפואי RMC- רוזן מדיקל סנטר, שהינו חלק מרשת ארצית של מרכזים רפואיים פרטיים.

אנו מאמינים שמגיע לכם, תושבי העמק והצפון רפואה אחרת מזו שהכרתם עד היום: מתקדמת יותר, זמינה יותר, חדשנית יותר. על מנת להבטיח את איכות ומקצועיות הטיפול נבנה מתקן מפואר בסטנדרטים בין לאומיים, הורכבה נבחרת רופאים ומנתחים מומחים וצוות מקצועי של אחים ואחיות בניהולו של פרופ’ נמרוד רוזן – מומחה בעל שם עולמי, ונחתמה שורת הסכמים מקיפים עם קופות החולים וחברות הביטוח.

יישמנו תפיסת שירות המעמידה אתכם במרכז תשומת הלב. במהלך שהותכם במרכז הרפואי צוות RMC זמין באופן שוטף כדי להעניק לכם יחס אישי, ללוות אתכם לאורך התהליך, לתמוך, להרגיע, להדריך ולספק את המענה המקצועי והבטיחותי ברמה הגבוהה ביותר. 

אימצנו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בנושא מניעת זיהומים ואנו מקפידים על בקרת איכות קבועה ושמירה על רמת ניקיון וסטריליות מקסימלית בכל רחבי המרכז הרפואי. השמירה על ביטחונכם היא האחריות האישית שלנו.

אנחנו מאמינים כי ניתנה לנו הזכות להביא בשורה רפואית חדשנית לתושבי העמק והצפון ואנו מחויבים להעניק לכם את חווית השירות הטובה והמקצועית ביותר.

אנו נמצאים בתהליך מתמיד של למידה ושיפור, ואשמח לשמוע מכם בכל עניין: chenf@rmc-md.co.il

בברכת בריאות שלמה לכם וליקירכם,
מר חן פורמן, מנכ”ל RMC